‼️Stypendyści wśród Naszych uczniów BSIS‼️ projektu "Zawodowe Talenty Kujaw i Pomorza".
Gratulujemy 🏆 Jesteśmy bardzo dumni, że dziesięcioro uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia otrzyma stypendia za rok szkolny 2023/2024: Jowita Dobrzyniak, Grzybowska Magdalena, Wierzbicka Ewa, Osińska Daria, Rogulska Julia, Wawrzyniak Maja, Michalak Klaudia, Maciaszek Nikodem, Roszak Wojtek, Wyrzykowski Karol.
Życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Uczestnicy innowacjiIntensywny czas za nami- innowacja ,,DUCHOWOŚĆ W KADRACH’’ dobiega końca…
W naszej szkole od września 2023r. realizowana jest innowacja ,,Duchowość w kadrach’’, w której uczestniczą wybrane klasy SPP i BSIS.
W grudniu uczestnicy zajęć wybrali się do kościoła pw.św.Jana Chrzciciela we Włocławku. Poznali jego historię i ciekawostki z nim związane.

Ratownicy z uczniemW dniu 09.02.2024 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Włocławka. Specjaliści w formie praktycznego pokazu przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obejrzeli pokaż, wykonali ćwiczenia praktyczne i są gotowi na bezpieczne, zasłużone ferie zimowe. Życzymy Wam drodzy uczniowie niezapomnianych wrażeń w czasie zimowego odpoczynku. Do zobaczenia za 2 tygodnie.

Uczeń zgłasza się do odpowiedziDobre maniery świadczą o naszym wychowaniu oraz kulturze osobistej. Uczniowie klas SPP po raz kolejny spotkali się, by rozmawiać o zasadach dobrego wychowania. Właściwe zachowanie się przy stole to sztuka, która powinna być pielęgnowana. Nasza lista zasad savoir-vivre'u przy stole wynika z podstawowej kultury osobistej i wszyscy powinni jej przestrzegać.

Uczniowie w trakcie pokazu niebaW związku z 550. rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika,  młodzież naszej szkoły  ZS3 we Włocławku   z  klas : B3 i C2 SPP uczestniczyła w  wydarzeniu edukacyjnym   zamykającym  trwające cały rok obchody na  rzecz najważniejszego astronoma w historii Polski. Nadarzyła się wyjątkowa okazja by  zobaczyć z bliska otwartą  imprezę pt. „Imieniny Mikołaja Kopernika” z licznymi atrakcjami dla wszystkich odwiedzających.