Logo PFRONPlanowana jest kontynuacja zajęć z Programu Rehabilitacja 25 Plus w roku szkolnym 2023/2024 skierowanego do absolwentów SPP, ZRW i innych form edukacji.
Zainteresowanych rodziców tą formą wsparcia prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku lub pod numer telefonu 54 412 10 41.
Rodzice uczniów kończących edukację w szkole w tym roku szkolnym proszeni są o zgłoszenie chęci udziału swoich dzieci w Programie do wychowawców.

Logo PFRONWróżby, buty i wspólną andrzejkowa zabawa.
Tak uczestnicy Rehabilitacji 25plus bawili się obchodząc andrzejki.

Logo PFRONW naszej Rehabilitacji 25plus nie ma nudy. Nawet w listopadowe wieczory można atrakcyjnie spędzić czas.

Logo PFRONWe wrześniu rozpoczęliśmy w naszej szkole realizować kolejną edycję programu Rehabilitacja 25plus. Program jest finansowany ze środków PFRON, wsparciem objęta jest grupa 21 osób - absolwentów naszej szkoły i będzie realizowany w roku szkolnym 2022/2023.

W sierpniu uczestnicy Programu Rehabilitacja 25plus realizują w ramach planu wsparcia wyjazdowe warsztaty aktywizujące. Tym razem zajęcia realizowane były w Grudziądzkim Centrum Edukacji AbAk s.c. w Grudziądzu. Pełna relacja z zajęć 😉👨‍👩‍👧‍👧🦓🐈‍⬛🐏🦜🌼 w poście 💬👀 na Facebook Rehabilitacja Plus.
Program Rehabilitacja 25plus finansowany jest ze środków PFRON.

W lipcu br. odbywały się regularne zajęcia w ramach zaplanowanego wsparcia dla uczestników Rehabilitacji 25plus, finansowanego z PFRON. Uczestnicy brali udział w zajęciach rewalidacyjnych, specjalistycznych oraz korzystali z dobrej pogody, korzystali z ogródka terapeutycznego. Podsumowaniem lipcowych zajęć w szkole był piknik z zabawami, konkursami oraz grillem. Widzimy się w sierpniu na wyjazdowych zajęciach.

Zajęcia w Rehabilitacji 25plus w wiosennym wydaniu. Uczestnicy Programu Rehabilitacja 25plus, finansowanego ze środków PFRON, wykonywali min. place malując na materiałach, biorą udział w ćwiczeniach, usprawniających w sali rehabilitacji oraz grach i zabawach. Podczas spotkań z pielęgniarką przypominane są podstawowe zasady zachowania czystości i higieny, szczególnie przy przygotowywaniu posiłków.

Logo PFRONPlanowana jest kontynuacja zajęć z Programu Rehabilitacja 25 Plus skierowanego do absolwentów SPP, ZRW i innych form edukacji.

W czasie zimy musimy pamiętać o naszych skrzydlatych przyjaciołach. Choć teraz nie jest ona aż taka ostra, to jednak należy pamiętać, że do jej końca jeszcze trochę czasu i może wrócić mroźna pogoda. Dziś uczestnicy Rehabilitacji 25plus spotkali się z leśnikiem z Nadleśnictwa Włocławek i poznawali zasady zachowania się w lesie oraz jak możemy pomagać leśnym zwierzętom w przetrwaniu zimy. Pani leśnik prezentowała różne sposoby przygotowania karmników dla ptaków. Program Rehabilitacja 25plus jest finansowany ze środków PFRON.

Mimo że uczniowie mają czas na narty, to nasi uczestnicy cały czas aktywnie biorą udział w zajęciach. Program jest finansowany ze środków PFRON.