Ogłaszamy nabór chętnych przewoźników do prowadzenia transportu na zajęcia uczestników programu Rehabilitacja 25plus w roku szkolnym 2023/2024. Oferty należy składać w ciągu 7 dni roboczych od daty ukazania się ogłoszenia, do sekretariatu Zespołu Szkół nr 3 ul. Nowomiejska 21 we Włocławku, w kopercie z dopiskiem "dowóz 25puls".

Ogłaszamy nabór chętnych przewoźników do prowadzenia transportu na zajęcia uczestników programu Rehabilitacja 25plus w roku szkolnym 2022/2023. Oferty należy składać w ciągu 7 dni roboczych od daty ukazania się ogłoszenia, do sekretariatu Zespołu Szkół nr 3 ul. Nowomiejska 21 we Włocławku, w kopercie z dopiskiem "dowóz 25puls".

Ogłaszamy nabór chętnych przewoźników do prowadzenia transportu na zajęcia uczestników programu Rehabilitacja 25plus w roku szkolnym 2021/2022. Oferty należy składać w ciągu 7 dni roboczych od daty ukazania się ogłoszenia, do sekretariatu Zespołu Szkół nr 3 ul. Nowomiejska 21 we Włocławku, w kopercie z dopiskiem "dowóz 25puls".

Szanowni Państwo,
w związku z przyznaniem środków na realizację programu Rehabilitacja 25+ III edycja jest możliwość zatrudnienia specjalistów, pomocy rewalidanta i asystenta w czasie dowozu. W załączniku znajduje się ankieta rekrutacyjna dla chętnych osób.
Składnie ofert do 13 października, do godz. 15.00 w sekretariacie szkoły.
Wersja papierowa dostępna również w sekretariacie od jutra (11.10.21, od g. 9.00).

Ankieta (*.pdf)

Informujemy, iż trwa nabór wniosków do programu Rehabilitacja 25plus na nowy rok szkolny 2021/2022. Rodziców, opiekunów absolwentów Zespołu Szkół nr3 i innych szkół podobnego typu, którzy są zainteresowani udziałem swoich dzieci w programie prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.