Uczniowie sporządzają listę zakupówW ramach kolejnego działania z innowacji pedagogicznej "Mistrzowie zmian" wyruszyliśmy z uczniami w podróż po świecie zdrowego odżywiania, poznając zasady piramidy żywieniowej i oszczędnie zaplanowanych posiłków. Uwzględniając swoje potrzeby zdrowotne, opracowaliśmy plan żywieniowy na cały miesiąc, trzymając się zasady oszczędzania wydatków. Aby zajęcia były także praktycznym działaniem wspólnie, stworzyliśmy na platformie Canva szablon listy zakupów spożywczych, wypełniliśmy go i z nim odwiedziliśmy pobliski sklep i tam zrealizowaliśmy nasz plan. Po powrocie ze sklepu przeanalizowaliśmy nasze zakupy i wydatki. Na kolejnych zajęciach przygotowaliśmy zdrowy i smaczny posiłek!