Uczniowie w trakcie pasowaniaDnia 29 listopada 2023r odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej w Szkole Podstawowej. W ceremonii wzięli udział uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i muzyczno-ruchowe. Po indywidualnych prezentacjach nadszedł czas na oficjalne pasowanie na ucznia.

Po złożeniu ślubowania każdy z uczniów otrzymał symboliczną odznakę ucznia oraz dyplom potwierdzający oficjalne przyjęcia do grona uczniów szkoły. Cała ceremonia była uroczystym momentem, pełnym radości i wzruszeń. Rodzice, nauczyciele i uczniowie dzielili się ze sobą emocjami tego wyjątkowego dnia. Pasowanie na ucznia to symboliczny krok, który oznacza oficjalne rozpoczęcie edukacji w szkole podstawowej. Życzymy wszystkim uczniom udanych lat nauki, wielu sukcesów oraz radości z odkrywania świata.