Dzieci słuchają prowadzącejW dniu 28.11.2023 r. uczniowie klasy 3a wraz ze swoją wychowawczynią Marzeną Kuczewską uczestniczyli w ciekawym wydarzeniu edukacyjnym " Bezpieczna Kraina Energa -Operator ", którego organizatorem była Energa - Operator SA. W czasie tego wydarzenia uczniowie dowiedzieli się czym jest prąd, skąd się bierze, jakie są jego podstawowe źródła i jak należy go oszczędzać.

Poznali również zasady bezpiecznego użytkowania urządzeń elektrycznych oraz zasady prawidłowego zachowania się w pobliżu obiektów energetycznych. Poza tym wspólnie z uczniami innych szkół układali puzzle oraz obejrzeli film edukacyjny, a na zakończenie każdy uczestnik otrzymał miłą niespodziankę. Uczniowie wyszli z zajęć zadowoleni i pełni wrażeń.