Grupa uczniów z dyplomamiW czwartek 17 listopada nasi uczniowie Szkoły Podstawowej  z klasy 8c - Krzysztof Rygiewicz oraz Marcel Wojciechowski odebrali z rąk Pani Dyrektor Centrum Kultury „Browar B” – Lidii Piechockiej-Witczak dyplomy oraz nagrody rzeczowe za wyróżnienie w konkursie plastycznym na najpiękniejszą pocztówkę/kartkę „Włocławek – stolica Kujaw”. Uczniowie pod kierunkiem p. Magdaleny Jakubowskiej wykonali z wykorzystaniem różnych technik i materiałów prace przedstawiające herb naszego miasta Włocławka oraz  wazon obrazujący włocławski fajans. Organizatorem konkursu był Klub „Łęg” Centrum Kultury „Browar B”. Konkurs ten został inspirowany serwisem społecznościowym „Postcrossing”, na którym zarejestrowani członkowie wysyłają i otrzymują pocztówki z całego świata.