Grupa uczniów stoi przy kwiatachW zeszłym roku szkolnym uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej i klasy 3b Branżowej Szkoły I Stopnia wzięły udział w projekcie "Obudź w sobie ekologa" prowadzonego przez Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Złożyliśmy pracę konkursową na projekt Zielonego miejsca, za którą komisja zdecydowała o przyznaniu nam nagrody o wartości 1034,81 zł, sfinansowaną przez Fundację Drzewo i Jutro.

Zgodnie z regulaminem nagrodą były kwiaty. One ozdobią nasze Zielone miejsce, które niebawem zostanie przez nas stworzone. Rośliny były dostarczone do naszej szkoły w dniu 27.09.2023 r. przez Szkółkę roślin ozdobnych Abramczuk. Bardzo cieszymy się, że zostaliśmy laureatami tego konkursu.