Dzieci na zajęciach w plenerzeW dniu 16 czerwca 2023 r. uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej uczestniczyli w ostatnich zajęciach w tym roku szkolnym prowadzonych przez Panią Joannę Fydryszewską z Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej na temat: "Pająk, mrówka i biedronka- nasi mali przyjaciele". Warsztaty odbyły się na trawie, niedaleko terapeutycznego ogródka. Uczniowie mieli do wykonania wiele ciekawych zadań, jednak najwięcej radości przyniosła animacyjna chusta. Ta wielobarwna tkanina przyciągała wzrok i zachęcała do wspólnej zabawy. Na zakończenie zajęć Marzena Kuczewska podziękowała Pani Joannie za współpracę w roku szkolnym 2022/2023, a Pani Joanna poczęstowała naszych uczniów słodyczami.