Dzieci na zajęciach w biblioteceDnia 15 czerwca 2023 r. uczniowie klas: 2a, 3cA, 3dA ze Szkoły Podstawowej wybrali się już ostatni raz w tym roku szkolnym na lekcję edukacyjną do Biblioteki Pedagogicznej. Tematem zajęć był "Bezpieczny Internet". Na początku warsztatów uczniowie wysłuchali krótkiej i bardzo pouczającej historii o poszukiwaniu mamy zaginionej dziewczynki. Dowiedzieli się jak ważna jest wiedza na temat danych osobowych i co można dobrego, ale również złego zrobić posiadając takie informacje. Dzieci chętnie wykonywały zadania powierzone im przez panią prowadzącą zajęcia, a zwłaszcza te, które zostały wyświetlone na tablicy interaktywnej. Dużo zabawy sprawiło im również rozpoznawanie kto został przedstawiony na rysunkach.