Dzieci biorące udział w zajęciach w biblioteceDnia 19.05.2023 r. uczniowie klas: 1bA, 2a i 3dA wybrali się wraz ze swoimi wychowawczyniami z kolejną wizytą do pobliskiej Biblioteki Pedagogicznej. Prowadząca zajęcia wciągnęła wszystkich w fascynujący świat książek. Czytanie wcale nie jest nudne, a wręcz przeciwnie! Uczniowie mieli okazję zapoznać się z bliska z najróżniejszymi rodzajami książek, m.in. z rozkładanymi, ruchomymi elementami, okienkami czy przyciskami emitującymi dźwięki. Wszystkim bardzo spodobały się książki interaktywne, podczas przeglądania których używana była specjalna aplikacja, zainstalowana na tabletach. Każdy znalazł coś dla siebie. Po tak inspirujących zajęciach pozostaje tylko kontynuować swoją przygodę z czytaniem w domu.