Prace konkursowePODSUMOWANIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO   RÓŻNORODNI – PRAWDZIWI, organizowanego w ramach OBCHODÓW ŚWIATOWEGO DNIA ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentów 27 marca 2023r. Jury powołane przez organizatorów dokonało wyboru najciekawszych fotografii konkursowych. Głównymi kryteriami wchodzącymi w skład oceny fotografii była:

• zgodność treści fotografii z ideą konkursu,
  • jakość wykonania,
  • oryginalność.

Po wnikliwej analizie prac i wszystkich kryteriów jury wyłoniło zwycięzców i przydzieliło 3 miejsca pierwsze, trzy miejsca drugie, trzy miejsca trzecie oraz dwa wyróżnienia.

30 marca 2023r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyło się wręczenie dyplomów, nagród i podziękowań.

Zwycięzcami konkursu zostali:

• Patryk Błaszczyk kl. VIII SP,  Szkoła Podstawowa nr 17 we Włocławku
  • Anna Jankowska kl. IV DP,  Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku
  • Miłosz Daroszewski kl. IA , Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

• Kacper Janik  kl. II BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we Włocławku
  • Kacper Szymczak kl. II BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we Włocławku
  • Bartosz Gontasz kl. I BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we WłocławkuIII MIEJSCE
  • Filip Kwiecień kl. I BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we Włocławku
  • Patryk Okoński kl. II BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we Włocławku
  • Fabian Falkowski kl. II BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we Włocławku

WYRÓŻNIENIE

• Dawid Sosnowski kl. I BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we Włocławku
  • Oliwier Rokosz kl. II BS, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 we Włocławku

Zwycięzcy, którzy zajęli:  I miejsce - otrzymali  słuchawki nauszne Lenovo i drobne nagrody rzeczowe,   II miejsce -  słuchawki nauszne Thomson i drobne nagrody rzeczowe, III miejsce - pendrivy Kingston i drobne nagrody rzeczowe, osoby wyróżnione drobne nagrody rzeczowe.

Darczyńcami nagród była Fundacja Anwil, Zespół Szkół nr 3 we Włocławku oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!