Zdjęcie uczestników konkursuW dniu 28.03.2023 r. odbyła się XXII edycja Konkursu recytatorskiego pod hasłem „Bezpieczny Internet”, do którego przystąpiło 31 uczniów z klas 1-8. Hasło konkursu w tym roku związane było z jednym z kierunków realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2022/2023. Jak co roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestnicy recytowali wiersze dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu. Publiczność oklaskiwała uczestników i zachęcała do występu. Na koniec Pani Dyrektor – Ewa Fol pochwaliła występujących za zaangażowanie i nagrodziła upominkami wraz z Panią wicedyrektor Katarzyną Szeler. Organizatorzy konkursu natomiast w klasach 1-3 wręczyli poetom medale i słodycze, a w klasach 4-8 – dyplomy. Na zakończenie gali wszyscy uczestnicy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Konkurs przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze.

Organizatorzy: Marzena Kuczewska, Katarzyna Kłusek, Małgorzata Falgowska. Dekoracja: Iwona Rosińska, Małgorzata Graczyk. Nagłośnienie: Anna Kaźmierczak.