Uczniowie na magicznym dywanieUczniowie klas 6b, 7b i 7c kontynuują zajęcia w Kujawsko – Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Tym razem uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych na temat: „Mikroświat pod stopami”. Uczniowie utrwalili wiadomości o roślinach i zwierzętach żyjących na i pod ziemią pracując z kartami pracy i tablicą multimedialną. Podczas zajęć w Sali laboratoryjnej uczniowie mieli możliwość pracy z czujnikami ruchu. Obserwowali dżdżownice. Badali różne warzywa, tym samym utrwalając swoją wiedzę na temat mikroświata. Ciekawym doświadczeniem dla dzieci było filtrowanie wody.
Atrakcyjnym podsumowaniem zajęć dla naszych uczniów były zabawy na Magicznym Dywanie, które przyniosły im dużo radości.