Uczniowie stojący przy owocachŚlubowanie to święto dla naszych pierwszaków, a zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. Dziewięciorga pierwszoklasistów   ubranych w stroje galowe, w swoich salach, niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości- pasowania na ucznia. Mimo panującej pandemii w dniu 28.10.2020 r. zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły, ale bez udziału rodziców. Dzieci ślubowały być dobrymi uczniami, dbać o dobre imię klasy i szkoły, być dobrymi kolegami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Na zakończenie uroczystości Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Ewa Fol i Dyrektor Szkoły Podstawowej Katarzyna Szeler wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy, tarcze, słodycze i upominki od uczniów klas 4-8. Na cześć wszystkich pierwszaków: Hip, hip -hurra!
Organizatorzy uroczystości: Marzena Kuczewska, Monika Rokicka, Katarzyna Zaroślińska.