Uczennice w trakcie wykonywania zadań warsztatowychDnia 23 lutego uczniowie klas 6b, 6c i 7b uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej. Pod czujnym okiem prowadzącej zajęcia poznali tajniki robienia świec z wosku oraz utrwalili wiedzę na temat życia pszczół. Powstały pachnące świece w różnych kształtach – sowy, żółwie, ślimaki, jeże, pieski, kotki, aniołki. Uczniowie mieli również możliwość doskonalenia własnych umiejętności manualnych i koordynacji wzrokowo – ruchowej - podsumowaniem zajęć było bowiem wykonanie pszczoły z kolorowego papieru według podanej instrukcji. Wykonane prace i piękne woskowe świece uczniowie zabrali ze sobą do domu. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości.