Wyróżnieni uczniowieNadszedł czas podsumowania I okresu nauki. Miało to miejsce podczas apelu w dniu 23.02.2023 r. Najlepszym uczniom wręczono "Medale Wzorowej Uczennicy / Wzorowego Ucznia I okresu 2022/2023" oraz upominki. Okazali się nimi: Dominika Jaromierska - klasa 0/1a, Adrian Bromont - klasa 1bA, Eliza Bauer - klasa 2a, Nikodem Matuszewski - klasa 2a, Mateusz Bykowski - klasa 2d, Marcel Kotarski - klasa 3bA, Wojciech Szczęsny - klasa 3bA, Marcel Kołtoński- klasa 3dA. Szkolna biblioteka ogłosiła wyniki konkursu "Najaktywniejszy czytelnik". I miejsce przyznano Dominice Jaromierskiej z klasy 0/1a, II miejsce - Olivierowi Kruszewskiemu z klasy 3dA, a III - Inez Baranowskiej z klasy 0/1a. Wyróżnienia natomiast otrzymali: Eliza Bauer z klasy 2a, Jolanta Piątkowska z klasy 2a i Adam Gorzaniak z klasy 2bA. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i książeczkę. Na zakończenie wiwatowano wszystkim nagrodzonym. Medale i upominki: Marzena Kuczewska, dyplomy i książeczki: Elżbieta Krzemińska, Karolina Hermanowska, zdjęcia: Agnieszka Schachtschneider, Agata Krupińska.