NagrodyNasza szkoła znalazła się w gronie laureatów konkursu "1000 pierwszych organizatorów CodeWeek" zorganizowanego przez NASK - Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z KPRM. Byliśmy jedną z 13 833 szkół z Polski! Niedawno otrzymaliśmy nagrodę - 10 zestawów gier CodyRoby. Każda z nich łączy tradycyjną planszówkę z nauką programowania. Ponadto uczy rozumowania, wymaga przewidywania ruchów, rozwija wyobraźnię, a przede wszystkim jest świetną zabawą. Dzięki specjalnej taśmie CodeWeek będziemy mogli zwiększyć rozmiar planszy i przenieść ją w dowolne miejsce. Ostatnio w #LaboratoriumPrzyszłości powstały trwalsze wersje tejże gry w postaci wydruków 3D. Uczniowie na pewno nie będą się nudzić!