Uczennice na balu przebierańcówBal Przebierańców jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci oraz dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 26.01.2023 r. w klasach 1-3 Szkoły Podstawowej i w Przedszkolu. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać królewnę, wróżki, policjantów, dżudokę, kościotrupa, Spidermena, Batmana, czarodzieja, czarownicę, biedronkę, elfa, motyla.

Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Dekoracja sali wprowadziła wszystkich w miły nastrój i zachęcała do wesołej zabawy. W czasie balu odbyło się wiele konkursów, w których nagrodą za udział były słodycze. Wybrano królową i króla balu. Okazali się nimi: Inez Baranowska z klasy 0/1a oraz Adam Gorzaniak z klasy 2bA. Na koniec zabawy każdy uczestnik otrzymał upominek. Wspólna zabawa przyniosła naszym dzieciom wiele radości i uśmiechu na twarzy. Organizatorzy: Opiekunowie Samorządu Szkolnego klas 1-3 i Przedszkola, Joanna Molenda, Agnieszka Schachstchneider. Oprawa muzyczna: Anna Kaźmierczak, Cezary Jabłoński.