Grupa dzieci z pluszowymi misiami25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Święto to zostało ustanowione w 2002 roku w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. Od 1902 roku pluszowe misie szybko podbiły serca dzieci na całych świecie, stając się jedną z najpopularniejszych zabawek.
Dlatego też duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie misie opanowały korytarz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół nr 3. Najmłodsi uczniowie i przedszkolaki przybyli by razem świętować i bawić się. Na dużych papierach malowali i ozdabiali swojego ulubionego pluszaka. Wykonane prace ozdobiły korytarz szkolny. Wszystkie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia w specjalnie przygotowanej na tę okazję fotobudce.