Uczestnicy akcji >>Pan Karp zarybia Wisłę<<W maju klasy 1-3 i dzieci z przedszkola przystąpiły do akcji „Pan Karp zarybia Wisłę”, która miała na celu budowanie świadomości ekologicznej dzieci w zakresie ochrony środowiska wodnego Wisły oraz jej nadbrzeży.
Organizatorem jest Towarzystwo Promocji Ryb z siedzibą w Złotorii, a Partnerem – ANWIL S.A. z Włocławka. Koordynatorem w naszej szkole została Marzena Kuczewska.
Naszym zadaniem było nagranie filmiku i napisanie sprawozdania z przeprowadzonych działań. W ramach akcji klasy 1-3 i przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym „Płynie, wije się Wisła”. Prace naszych uczniów można obejrzeć na facebook.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 03.06.2022 r. Trzymajcie za nas kciuki. A teraz zapraszamy do obejrzenia prezentacji z przebiegu akcji na youtube oraz facebooku.