Występ dzieci dla MamJest taki jeden dzień w kalendarzu, w którym dzieci chcą powiedzieć swoim mamom, że bardzo je kochają. Jest to Dzień Matki. Dnia 20.05.2022r. w naszej szkole uczciliśmy to piękne święto. Dzieci przygotowały wiersze i piosenki. Były też konkursy dla mam i ich pociech. Pani dyrektor Ewa Fol złożyła życzenia wszystkim mamom.

Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci oraz ich mam. Organizatorami uroczystości byli: Anna Waszak, Marzena Kuczewska, Agnieszka Schachtschneider, Monika Rokicka, Joanna Molenda, Anna Kaźmierczak, Jolanta Malec, Magdalena Piasecka, Iwona Rosińska.