Zajęcia z gorącą czekoladąW czwartek 3.03.2022r. w naszej szkole odbyły się warsztaty czekoladowe przeprowadzone przez animatora Akademii Pana Królika. Były to praktyczne zajęcia podczas których uczestnicy samodzielnie wykonali czekoladę w kształcie serca, używając do tego kolorowych, starannie dobranych słodkich dekoracji.

To było prawdziwe szaleństwo. Gotową czekoladę po uprzednim zapakowaniu uczestnicy warsztatów zabrali do domu, aby delektować się jej smakiem z domownikami. A na koniec niespodzianka!!! Oczywiście czekoladowa!!! Pyszne słodkości, które uczniowie zanurzali w czekoladowej fontannie.

Samodzielne tworzenie słodkości sprawiło uczniom wielką frajdę. A teraz pozostały nam słodkie wspomnienia…