Grupa uczniów trzyma napis INDORAMAW miesiącu wrześniu uczeń klasy 1a Nikodem Matuszewski – wychowanek pani Marzeny Kuczewskiej przystąpił do konkursu plastycznego na najbardziej oryginalne, ponowne wykorzystanie butelki PET „ Nowe życie butelki PET”. Organizatorem konkursu była firma Indorama Ventures Poland Sp.z.o.o we Włocławku. Konkurs polegał na stworzeniu przedmiotu z wykorzystaniem butelki PET.

Jego celem była popularyzacja zachowań ekologicznych wśród dzieci, rozbudzanie zainteresowań recyklingiem- nadawanie odpadom drugiego życia, rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych oraz poznawanie różnych technik tworzenia prac plastycznych.Nikodem wykonał z butelek PET duży, kolorowy domek. Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie laureatów oraz wręczenie nagród nastąpiło w dniu 29.10.2021 r. Za udział w konkursie i swoją pracę Nikodem otrzymał wyróżnienie i nagrodę. BRAWO NIKODEMKU!