Uczennice przeglądają zawartość różowej skrzynkiPonad dwa lata temu Nasza Szkoła dołączyła do placówek wspierających osoby menstruujące.  W toaletach dla uczennic wiszą Różowe Skrzyneczki, które wypełnione są materiałami higienicznymi niezbędnymi dla dziewcząt podczas dni menstruacji. Kilka dni temu, zupełnie nieoczekiwanie,  odezwała się do nas pani Agnieszka Muszalik, która  wyraziła chęć zaopatrzenia naszych Skrzyneczek w podpaski, tampony i wkładki.  Tak też się stało. Otrzymaliśmy od niej karton produktów higienicznych oraz cudowny list, w którym gorąco kibicuje naszym działaniom prokobiecym. Pani Agnieszko! Ogromnie dziękujemy.  Jesteśmy wdzięczni za wsparcie oraz obietnicę dalszej współpracy.