Uczniowie siedzą przy stole z pracami plastycznymiDnia 25 października  br. uczniowie klas C2 oraz B3 SPP ZS 3 we Włocławku wraz z nauczycielami wychowawcami brali udział w warsztatach edukacyjnych w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku. Lekcja "Budujemy mosty ..." dotyczyła wspólnego zbudowania makiety Włocławka. Wiek XIX to okres najintensywniejszego rozwoju Włocławka.

Aby lepiej wyobrazić sobie jak wyglądało miasto, nasi uczniowie pod kierunkiem prowadzącej p. Pauliny Kozłowskiej, wspólnie budowali najbardziej charakterystyczne elementy krajobrazu, fabryki, obiekty sakralne oraz domy mieszkalne. Promowaliśmy talenty, pasje, zdolności artystyczne uczniów ZS 3 we Włocławku.

To była ciekawa lekcja o wielu ciekawostkach i faktach historycznych z życia naszego miasta.

Uczestnicy:

Klasa C2 SPP, Klasa B3 SPP