Grupa uczniówW dniu 11 .10.2023 r. uczniowie z klas SPP: A2, B2, D2 brali udział w zajęciach we Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej. Warsztaty dotyczyły praktycznej umiejętności segregacji odpadów. Pani prowadząca bardzo ciekawie wyjaśniała zasady według, których segregujemy śmieci. Młodzież słuchała z dużym zaciekawieniem i zgodnie  z poznanymi zasadami wkładała śmieci do odpowiednich pojemników. Następnie każdy uczestnik tego spotkania mógł własnoręcznie ozdobić ekologiczną torbę na zakupy. Uczniowie wykazali się dużymi zdolnościami i inwencją twórczą. Wszyscy doskonale się bawili i podeszli do tego zadania z dużym zaangażowaniem. Ozdobione torby są bardzo kolorowe i zachęcają do przestrzegania zasad ekologii. Serdecznie polecamy tą formę zajęć.