Uczennica rozwiązuje testNa przełomie lutego i marca tradycyjnie w naszej szkole odbywa się konkurs krawiecki dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w marcu 2023 roku uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami i wiedzą z dziedziny krawiectwa. Ich zadaniem było rozwiązanie testu krawieckiego i przyszycie guzika z dwiema dziurkami. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a organizatorzy byli mile zaskoczeni pasją uczestników. Po sprawdzeniu poprawności odpowiedzi w testach oraz estetyki i wytrzymałości przyszytego guzika przyznano:

• Miejsce I dla Natalii Piątkowskiej;
  • Miejsce II dla Kacpra Nowakowskiego;
  • Miejsce III dla Kacpra Bednarka.

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i słodką przekąskę. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok.