Uczniowie w trakcie montażu stolarki okiennejUczniowie z Branżowej Szkoły I stopnia i ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku skorzystali z propozycji uczestnictwa w kursie „Montowanie stolarki budowlanej” w ramach projektu unijnego „ Nowe kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia motorem rozwoju mieszkańców regionu.” Chłopcy bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach kursu , zdobywali praktyczne umiejętności montowania okien i drzwi w ościeżnicach i uczyli się montowania bram garażowych.

Pracę wykonywali w zespołach, tym samym zdobywali umiejętności pracy w grupach i wspólnej odpowiedzialności za wykonane zadanie. Dużym przeżyciem dla chłopców było sprawdzenie zdobytych wiadomości i umiejętności. Uczniowie bardzo się cieszą z uzyskanych Certyfikatów uczestnictwa w kursie. Gratulujemy!