Grupa uczniów w Zakładzie Aktywności ZawodowejW dniu 24 stycznia 2023 roku uczniowie klas 1a, 1b, 3a i 3b BSIS uczestniczyli w wycieczce do Zakładu Aktywności Zawodowej we Włocławku. Celem wycieczki było zapoznanie się z ofertą ,,naszego” włocławskiego ZAZ-U oraz kontakt z potencjalnym przyszłym pracodawcą. Uczniowie mogli bezpośrednio zaobserwować pracę w pralni, pracowni krawieckiej oraz punkcie obsługującym parking. Dowiedzieliśmy się też, że obok zatrudnienia, ZAZ oferuje swoim pracownikom m. in. salę do rehabilitacji, hortiterapii, a także pracownię gastronomiczną. Miłym akcentem było spotkanie znajomych twarzy naszych absolwentów i zaobserwowanie ich zadowolenia z wykonywanej pracy. Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 bardzo dziękują za serdeczne przyjęcie i zapoznanie ze strukturą funkcjonowania włocławskiego ZAZ-u.