Prezentacja prac konkursowychW bieżącym roku szkolnym odbyła się dziewiąta edycja konkursu z okazji Dnia Spódnicy. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie spódnicy w barwach polsko – ukraińskich. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w roku szkolnym 2022/2023 uczestnicy zaskoczyli organizatorów pomysłowością i estetyką wykonanych prac. W konkursie wzięło udział czternaście klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy i jedna klasa Szkoły Podstawowej. Komisja miała bardzo trudne zadanie, aby wybrać te najlepsze, najbardziej ciekawe i pomysłowe projekty.

Jednak po długiej i burzliwej naradzie przyznano: miejsce I klasie E2 SPP, miejsce II klasie A3/F2 SPP, miejsce III klasie 7 SP, wyróżnienie dla klasy D1 SPP i A2 SPP. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy za rok. Organizatorzy.