Grupa uczniów przed MultikinemDnia 25 listopada br. uczniowie klas SPP D1, E1, D2/H1, B2 z Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku pod opieką nauczycieli wychowawców uczestniczyli w zorganizowanej wycieczce edukacyjnej do Multikina. Razem ze swoimi ulubionymi bohaterami z filmu „Listy do M.5” poczuliśmy magię Świąt. Czas Świąt Bożonarodzeniowych to czas magiczny – wtedy spełniają się najskrytsze marzenia, ludzie stają się lepsi dla innych i nawet zakochują się z wzajemnością. Uczniowie zafascynowani świątecznymi perypetiami znanych bohaterów uśmiechali się i śmiali, było zabawnie, dołączyli do grona widzów, którzy wierzą w moc Świętego Mikołaja i czekają na Wigilię. Nawet śnieg dziś spadł dla nas … . To był naprawdę super dzień dla naszych wspaniałych uczniów z klas SPP ZS nr 3 we Włocławku.