Uczniowie w labiryncie kukurydzyW miniony wtorek grupa młodzieży z Branżowej Szkoły I Stopnia spędziła przedpołudnie w Labiryncie Kukurydzy w Brześciu Kujawskim. Pomysł wyjazdu pojawił się wśród uczniów na początku roku szkolnego jako sposób na integrację klasy 2b. Podróż autobusem podmiejskim, choć krótka, sprawiła wszystkim dużo radości. Najpierw uczniowie pod opieką psycholożki Agnieszki Budindorf i pedagożki Agnieszki Łukomskiej odwiedzili CK Wahadło, gdzie zakupili bilety oraz otrzymali instrukcję jak przystąpić do zabawy w Labiryncie. Następnie podzieleni na dwie grupy, rozpoczęli rywalizację, kto pierwszy odnajdzie punkty zaznaczone na mapie i odgadnie hasło. Pierwsi okazali się: Julia, Igor, Nikodem oraz pani psycholog. Nicol, Adrian, Damian oraz Michał i pani pedagog przybyli na metę jako druga drużyna.

Odnajdywanie punktów, błądzenie po ścieżkach labiryntu było doskonałą okazją do współpracy, a także dobrej zabawy pełnej śmiechu. Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz przypinki w CK Wahadło i w doskonałych nastrojach wrócili do domu, planując kolejną wycieczkę 😁