Wystawa choinek konkursowychŚwięta Bożego Narodzenia w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku poprzedzone są zgodnie z naszą polską tradycją przygotowaniem pięknej, najpiękniejszej choinki. Co roku w naszej szkole w holu głównym Branżowej Szkoły Zawodowej I st. oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy organizujemy Konkurs na Najpiękniejszą Choinkę.

Dnia 16 grudnia br. czas jakby zatrzymał się u nas na chwilę, mogliśmy wspólnie razem z całą społecznością szkolną cieszyć się i radować, podziwiając najpiękniejsze choinki wykonane przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Zdobione złotem, srebrem, kolorowymi ręcznie wykonanymi ozdobami, cudownie mieniącymi się światełkami, z połyskującą gwiazdką, artystycznymi dekoracjami, piórkami, koralikami, naturalnym drzewem i szyszkami robią ogromne wrażenie i są Najpiękniejszymi Naszymi Choinkami. Jury konkursu, pod przewodnictwem p. wicedyrektor Agaty Szulc, nagrodziło z wyróżnieniem uczniów i wychowawców.

W tym roku konkurowały ze sobą choinki z klas:

• E2/H1 – wych: p.Magdalena Balcerzak
  • C3/F2 – wych: p.Maryla Ciarka
  • B2 – wych: p.Marzena Chojnowska
  • D3/G2 – wych: p.Monika Gazdulska
  • B1 – wych: p.Elżbieta Kordysiewicz
  • F3 – wych: p.Iwona Piątkowska
  • D1 – wych:p.Barbara Podufalska
  • A3 – wych: p.Elen Wietrzycka

Wszystkie bożonarodzeniowe drzewka wzbudzały największe zainteresowanie i co roku zaskakują nas innymi, pięknymi zdobieniami. Zwycięzcom gratulujemy. Bez wątpienia każda Nasza Choinka, nawet najmniejsza, zdobiona z sercem i radością, w aurze świątecznej atmosfery, jest najpiękniejsza na świecie. Święta Bożego Narodzenia, najpiękniejsze święta w roku, to szczególny czas radości dla całej społeczności szkolnej. Życzymy nauczycielom, uczniom i rodzicom Zdrowych , Radosnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2022. Serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy konkursu: Krzysztof Kowalski, Ryszard Troszyński, Piotr Jachimczak, Elżbieta Kordysiewicz, Marzena Chojnowska. Zdjęcia:Elżbieta Kordysiewicz, Marzena Chojnowska Organizacja: Krzysztof Kowalski