Prezentacja różowej skrzyneczkiDzięki inicjatywie Różowej Skrzyneczki Włocławek oraz przy ogromnemu wsparciu finansowemu Rady Rodziców ZS 3, w naszej szkole w toaletach dla dziewcząt pojawiły się tajemnicze różowe skrzyneczki.  Dwie zostały już zamontowane w budynku Szkoły Branżowej. Kolejne dwie za kilka dni zawisną w budynku Szkoły Podstawowej.   Powoli ich wnętrze będzie zapełniało się darmowymi materiałami higienicznymi dla uczennic czyli podpaskami, wkładkami, tamponami.  Tym samym nasza szkoła dołączyła do placówek i instytucji wspierających osoby menstruujące.
#rozowaskrzyneczka
Psycholożka Agnieszka Budindorf i pedagożka Agnieszka Łukomska czekają na  wrzesień, by  oswajać z tematem miesiączki uczennice i uczniów naszej szkoły.