Uczennica prezentująca pracę konkursowąW dniu 28 maja 2021r. nastąpiło rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Mój zawód - moja pasja”. Komisja konkursowa oceniała nadesłane prace pod względem techniki, zgodności z tematem konkursu, oryginalności pomysłu, estetykę, staranność i samodzielność wykonania.

Uczestnicy konkursu zajęli następujące miejsca:

• I miejsce zdobył Adam Pniewski ze Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Woli (Kikół).
  • II miejsce zdobył Igor Gospodarski ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we Włocławku.
  • III miejsce zdobyła Natalia Krynicka z Szkoły Podstawowej im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie oraz Bartłomiej Seelieb ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Wielgiem.
  • Wyróżniona została praca Nikodema Maciaszka ze Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół nr 3 we Włocławku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie. W sprawie dyplomów i nagród będziemy się kontaktować indywidualnie.