Z okazji zbliżającego się Święta Kobiet Samorząd Uczniowski Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy zaprasza wszystkich uczniów do przesyłania życzeń swoim nauczycielkom i koleżankom.

Zachęcamy uczniów do tworzenia kart z życzeniami (uczniowie przebywający w szkole) lub przesyłania kart online. Kartki z życzeniami prosimy przekazać do piątku – 5 marca 2021 r. opiekunkom SU w formie papierowej lub online (kontakt w szkole, przez FB lub email).

W związku z tym, że nadal wielu uczniów i nauczycieli nie ma w szkole (ponieważ uczą się i pracują zdalnie) – z wszystkich życzeń zostanie stworzona prezentacja i umieszczona na szkolnej stronie internetowej. Życzenia zostaną również odczytane na specjalnym koncercie życzeń - oczywiście online.

ZAPRASZAMY!!!! Szczegółowe informacje u opiekunek SU: Agnieszka Łukasiak, Agnieszka Łukomska, Marta Pałucka – Lewandowska, Magda Cander.