gofry w kształcie sercPomimo różnych trybów nauczania w BSIS i SPP Samorząd Uczniowskie jak co roku zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia wysyłali online kartki walentynkowe, które zostały odczytane podczas specjalnej transmisji na żywo na FB przez panią pedagog Agnieszkę Łukomską oraz panią psycholog Agnieszkę Budindorf. Natomiast uczniowie SPP skorzystali z tradycyjnej skrzynki walentynkowej, do której wrzucali kartki dla swoich sympatii. Kartki te zostały przez przedstawiciela SU Piotra Weneckiego rozdane adresatom w dniu 15 lutego. Dodatkowo Samorząd Uczniowski przy wsparciu p. Marty Lewandowskiej, p. Agnieszki Budindorf i p. Danusi Biernackiej przygotował słodką, walentynkową niespodziankę dla uczniów SPP. Mamy wielką nadzieję, że w przyszłym roku imieniny Walentego będziemy wszyscy  obchodzić w szkole!