uczeń pracuje na tablecieTen tydzień spędziliśmy z solidną dawką koloru i technologii cyfrowych 😊Podczas zajęć kreatywności uczniowie SPP tworzyli cyfrowe totemy na podstawie gry rzutu kostką, a następnie poznawali zasady dobierania kolorów oraz kolorowali totemy przy użyciu programu graficznego i pencila. Przy okazji opanowywali obsługę gestów na tablecie (powiększanie, zmniejszanie, skalowanie, przesuwanie itp…), umiejętność tworzenia zrzutów ekranu oraz podstawą obsługę tabletu.

Tabletowej pracy przed nami jeszcze bardzo dużo, ale ponieważ łączymy przyjemne z pożytecznym to nie stanowi to dla naszych uczniów żadnego problemu 😁 Gra „Stwórz własny totem” oraz karta pracy zostały wykonane przez nauczyciela prowadzącego zajęcia p. Magdalenę Psykowską.