Praca, która zajęła 1 miejsce w konkursieW poniedziałek, dnia 26 lutego 2024 r. odbyło się podsumowanie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Zimowe krajobrazy”. Bardzo dziękujemy za wszystkie dostarczone prace, za wysiłek włożony w ich wykonanie i kreatywność. Wyłonienie spośród prac trzech miejsc i trzech wyróżnień okazało się bardzo trudne, gdyż wszystkie prace były interesujące.
Prezentujemy wyniki konkursu:
I miejsce: Nadia Ordon (Przedszkole Publiczne nr 22)

II miejsce: Karina Nowakowska (Katolickie Przedszkole Publiczne „Pod Aniołem Stróżem”)
III miejsce: Albert Majewski (Przedszkole Publiczne nr 30 „Tęczowa Wyspa").
Wyróżnienia: Anna Matusiak (Przedszkole Publiczne nr 29), Wojciech Chrupek (Przedszkole Publiczne nr 25 „Słoneczko"), Alicja Dąbrowska (Przedszkole Publiczne nr 25 „Słoneczko").
Wręczenie nagród odbędzie się 6 marca 2024 r. Dokładna godzina zostanie podana do informacji zwycięzcom. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!