Dzień Babci i Dzień Dziadka w przedszkolu Dzień Babci i Dzień Dziadka przypadają kolejno na dzień 21 i 22 stycznia, a my w naszym przedszkolu świętowaliśmy już w piątek. Babcie i dziadkowie licznie stawili się na zaproszenie swoich wnucząt. Zapanowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Było tak miło i przyjemnie, że wspólnie spędzony czas minął w okamgnieniu. Dzieci przywitały gości piosenką, odbył się wspólny taniec oraz dekorowanie serduszek i medali dla babci i dziadka. Nie obyło się bez drobnego poczęstunku, wyświetlono również krótką prezentację ze zdjęciami naszych milusińskich. Oprócz tego można było skorzystać z fotobudki. Przedszkolaki i wszystkie panie dziękują za przybycie na spotkanie.