Plakat konkursuZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla przedszkoli pt. "Zimowe krajobrazy". Uczestnikiem konkursu może być placówka wychowania przedszkolnego zlokalizowana na terenie Miasta Włocławek. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne nr 3 Specjalne w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku przy ulicy Nowomiejskiej 21.

Prace w formacie A4, mogą być wykonane dowolną techniką (z wyjątkiem materiałów sypkich). Każda placówka może przesłać nie więcej niż trzy prace plastyczne.
Warunkiem koniecznym do przystąpienia do konkursu jest nadesłanie prac w terminie do 9 lutego 2024 roku wraz z kartą zgłoszenia placówki oraz ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych. Potrzebne do wypełnienia dokumenty znajdują się w regulaminie, który jest dostępy na stronie szkoły.
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.
Zachęcamy do nadsyłania prac i zapoznania się szczegółowo z regulaminem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Koordynatorzy konkursu:
Agnieszka Wojciechowska