Naklejki programu Kubusiowi Przyjaciele Natury - Misja SklepPrzedszkolaki świetnie poradziły sobie z kolejnym zadaniem powierzonym im przez Kubusia - Misja Sklep w ramach Programu Kubusiowi Przyjaciele Natury zrealizowana! Dzieci po obejrzeniu filmu wiedzą, że należy dbać o zdrowie odpowiednio się odżywiając i troszcząc się o kondycję fizyczną. Wiedzą także jak należy rozsądnie robić zakupy przygotowując wcześniej listę tego, co faktycznie jest potrzebne oraz zabierając ze sobą torbę wielokrotnego użytku by zadbać o środowisko. Dzieci zdają sobie także sprawę z tego, że uprawiając sport należy zaopatrzyć się w kask i ochraniacze. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zabawie ruchowej, a także bawiły się w sklep wybierając obrazki takie jak na ich listach zakupów. Na koniec z uśmiechem degustowały sok Kubuś.