Babcia tańczy w kółeczku z uczniamiStyczeń to czas karnawału, czas zabawy i pozytywnego szaleństwa!!! W naszej szkole 22 stycznia odbył się „Bal karnawałowy”, na którym pojawiły się różne postacie z bajek oraz ulubieni bohaterowie, w których wcielili się nie tylko nasi uczniowie, ale również Panie Dyrektor i nauczyciele. Między innymi były księżniczki, wróżki, tygrysy, policjanci, biedronki, Batman, Harry Potter, Myszki Mini, Zorro, Czerwony Kapturek…

Podczas balu uczestnicy mogli zrobić sobie również kolorowe, świecące tatuaże, ozdabiać maski karnawałowe oraz wykonać zdjęcia na przygotowanej ściance z wybranymi przez siebie gadżetami karnawałowymi. Całą zabawę uświetnił nam swoją obecnością DJ Lampek, czyli pan Radek Lamparski, który kolejny już raz serwował nam super muzykę, za co serdecznie dziękujemy. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy… I tak czas wesołej też nam szybko minął. Ale radość i uśmiech na twarzach naszych uczniów – bezcenne. Do zobaczenia za rok Kochani!!!

fot. Izabela Kwiatkowska