Aktorzy występujący w Jasełkach,,Boże Narodzenie zaczyna się w naszych sercach…”. Pod takim tytułem w dniu 22 grudnia świąteczna atmosfera wkroczyła do naszej szkoły w pełnej krasie! Stało się to dzięki jasełkom, które w tym dniu mogliśmy oglądać. Wspaniali aktorzy- uczniowie w przejmujący sposób opowiedzieli historię narodzin Jezusa. W dzisiejszych czasach , tak samo jak ponad 2000 lat temu , Jezus szukał schronienia w niejednym sercu człowieka…Przepiękna scenografia, stroje, muzyka, śpiew, wspólne kolędowanie wprowadziły wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój pełen nadziei i radosnego oczekiwania.

Nasze bożonarodzeniowe spotkanie nie zakończyło się jednak na przedstawieniu. Po Jasełkach wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami udali się na Wigilie klasowe. WSZYSTKIM, którzy przeczytali notatkę z Jasełek życzymy otwartości na drugiego człowieka, szczerego uśmiechu i gestu podania ręki w geście przyjaźni, który przemieni innych i nas samych…,,BO ZAWSZE WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE’’.
Organizatorzy: p.A.Krupińska, p.E.Przywieczerska, p.R.Wrzesiński
Scenografia: p.M.Graczyk, p.I.Rosińska