Mikołaj wręczający prezenty6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.
Tradycją jest także to, że w tym dniu odwiedzają nas wspaniali goście, ludzie o wielkich sercach, przyjaciele naszej szkoły, nasi aniołowie- włocławska firma ATMOMAT; która już po raz 18-ty zapewniła nam wspaniałą zabawę mikołajkową! Były to wyjątkowe mikołajki, ponieważ wspólnie świętowaliśmy także 30-lecie funkcjonowania firmy. To dzień pełen wspomnień, wzruszeń, ale przede wszystkim radości. Była wspaniała zabawa, konkursy, tańce i oczywiście był św. Mikołaj, który wręczył prezenty każdemu z uczniów! Wszystko to wywołało mnóstwo uśmiechów! To był piękny czas, za który jesteśmy ogromnie wdzięczni.
BARDZO DZIĘKUJEMY!