Grupa nauczycieli i uczniów1 grudnia świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami pod hasłem: "Dobre maniery łamią bariery".
Obchody rozpoczęliśmy występem przedszkolaków "Savoir vivre w autobusie". Obejrzeliśmy filmy pt. " Eksperyment społeczny" i "Z kulturą na co dzień". Podczas występów artystycznych mogliśmy podziwiać uczniów w pokazie mody oraz nauczycieli. Bawiliśmy się przy piosenkach w wykonaniu uczennic Asi i Oli ze szkoły zawodowej oraz pracownicy placówki Agaty. Po części artystycznej na terenie szkoły uczniowie mogli korzystać z przygotowanych przez nauczycieli kreatywnych punktów aktywności m. in.: karaoke, gry i zabawy sensoryczne, logopedyczne, ruchowe i zręcznościowe, doświadczenia molekularne, "savoir vivre - herbatka five oclock". Były również stoiska rękodzieła i relaksacji. W "Krainie Świętego Mikołaja" odbywało się pakowanie prezentów, wypełnianie sensokartonów o tematyce zimowej oraz wykonywanie ozdób świątecznych. Można było również udekorować świąteczne pierniczki. Uczniowie z radością robili sobie zabawne fotki na tle przygotowanych dekoracji. Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami  w naszej szkole dostarczył dzieciom i nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji wiele radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć.
Zapraszamy za rok.
Organizacja- A.Wojtasiak, A.Balcerzak-Dębowa, I.Kwiatkowska