obrazek dekoracyjnyZ przyjemnością informujemy ze konkurs plastyczny pt. „Barwy jesieni” został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu zostało nadesłanych 39 prac. Celem było kształtowanie wyobraźni twórczej, rozwój umiejętności plastycznych, pobudzanie zainteresowań światem przyrody oraz stworzenie możliwości podejmowania wspólnych działań. Konkurs był adresowany do uczniów Przedszkola i Szkoły Podstawowej 1-3, oraz 4-8. Pragniemy podkreślić, iż wszystkie nadesłane prace były bardzo pomysłowe i ciekawe.

Komisja konkursowa biorąc od uwagę technikę wykonania pracy, oryginalność, a przede wszystkim jak największą samodzielność wyłoniła następujących zwycięzców:

Klasy I-III i Przedszkole:
I miejsce: Nikodem kl.1/2a, Kamil kl.3b
II miejsce: Kamil kl.1a, Kacper kl.2b
III miejsce: Nikola kl.2a, Katarzyna kl.3b

Klasy IV- VIII:
I miejsce: Katarzyna kl.5a, Dominik kl.7d
II miejsce: Amelia kl.6b, Marcin kl.7d
III miejsce: Klaudia kl.6c, Artur kl.8dA

Dziękujemy wszystkim uczniom, za udział w konkursie plastycznym. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! smile Zachęcamy do udziału w następnych konkursach plastycznych. Nagrody dla wszystkich dzieci biorących udział zostaną wręczone w szkole. Organizatorkami konkursu były: p. Małgorzata Graczyk, p. Anna Maszkiewicz.