ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocyW dniu 20.06.2023 r. miało miejsce spotkanie ratowników WOPR z uczniami wszystkich typów szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół nr 3. Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, zapoznali się ze sposobami, w jaki mogą pomóc osobie zagrożonej utonięciem. Była też okazja zapoznać się ze sprzętem ratowniczym, który znajduje się w zasobach ratowników WOPR. Nasi podopieczni wykazali się dużą znajomością zasad bezpiecznego zachowania przy zbiornikach wodnych, nazywali prawidłowo sprzęt służący do akcji ratunkowej. Teraz już wyposażeni w wiedzę i umiejętności mogą ruszyć na wakacje. Udanych wakacji i wracajcie do nas w komplecie we wrześniu!