Śpiewająca grupa uczniów31 marca w Teatrze Impresaryjnym im. W. Gniazdowskiego, z okazji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, odbył się koncert „RÓŻNORODNI - PRAWDZIWI”.  Usłyszeliśmy utwory w wykonaniu zarówno uczniów jak i nauczycieli oraz dzieci nauczycieli: Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej, Szkoły Muzycznej im. Czesława Niemena, Szkoły Podstawowej nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Szkoły Podstawowej nr. 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów, grupy wokalnej Erato pod opieką pani Beaty Jaśkiewicz oraz zespołu muzycznego w składzie: Anna Kaźmierczak, Katarzyna Morawska, Jacek Piotrowski, Wojciech Hamkało i Igor Krupiński. Wszystkim zaangażowanym w pomoc podczas organizacji serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy do fotorelacji...